top of page

Melih Kibar / Mesaj 'ın yorumcusu Gamze Lim Rockmania'nın 2017 yılı Şubat ayında tüm digital platformlarda yerini alacak ilk albümü ROCKMANIA  da yer alan UÇURTMA Videosu. 
 

SÖZ: Tezer Soykök  

MÜZİK: Galip Kayıhan

DÜZENLEME : Burak Saltan

MIX MASTERING: Suat Durmuş

ELEKTR.- AKUSTİK GİTAR: Burak Saltan

BAS GİTAR: Erkut Demiroyan
DAVUL: Emrah Demiralp (Album), Turgut Kavuncu (video performans) 

YÖNETMEN: Tarkan Özel

GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: Savaş Ekşioğlu
CAST: Beste Bektaş, Gülşah Eryılmaz Demiroyan, Melike Soyvural, Tezer Soykök, Burak Saltan, Erkut Demiroyan, Turgut Kavuncu.

MAKYAJ: Melike Soyvural 

SAÇ: Runway Alper 

Yayın Tarihi : 2.Şubat.2017

Video klip, uzun yıllar Avustralya da yaşamış, özellikle reklam ve aksiyon filmleri ile ismini duyuran, uluslararası ve yerli pekçok projede çalışmış Türk yönetmen Tarkan Özel imzası taşıyor. UÇURTMA video klibi, görüntü yönetmeni Savaş Ekşioğlu ve yönetmen koltuğunda ÖzelFX'den Tarkan Özel yönetimindeki 15 kişilik bir ekiple İstanbul'da GreenBox Stüdyosu Hayra Alamet Medya'da çekildi. Toplam 15 saat süren greenbox stüdyo çekimleri yaklaşık iki aylık bir çalışma sonucunda tamamlandı.
 

ROCKMANIA  albümünün 2. video klip çalışması hareketli ve eğlenceli bir Country Rock  şarkı olan İyi Günler Sevgilim isimli esere çekildi.

Drone kamera kullanılarak elde edilen görüntülerle süslenen " İyi Günler Sevgilim " video klip çalışması İstanbul/Şile yakınlarında orman içi ve sahil kesimlerinde dış mekan çekimleri ve greenbox çekimlerle tamamlanarak oluşturuldu. 

SÖZ & BESTE:  Bulut Bostancı
DÜZENLEME : Burak Saltan
ELEKTR & AKUSTİK GİTAR : Burak Saltan
BASS GİTAR: Erkut Demiroyan
DAVUL : Emrah Demiralp
PİANO, HAMMOND : Burak Saltan
EDİTİNG: Burak Saltan
MIX & MASTERING : Emrah Demiralp

YÖNETMEN: Bora Demiroğlu

MAKE-UP: Melike Soyvural

Yayın Tarihi: 5.Mart.2017

bottom of page